Vyjádřete svoji osobnost parfémem

Pravá dáma se vyznačuje i svou charakteristickou vůní. Když projde místností, zaujme nejen svým vzhledem, ale také svým parfémem. Ten má za úkol vydávat nezaměnitelnou, specifickou a příjemnou vůni, jeho užitím lze také podtrhnout charakter nositele. Zapojte se do naší velké proměny a v rámci kompletní proměny obdržíte parfém, který bude součástí vaší nové image.

Nina Ricci – L’Extase

Tato vůně vyjadřuje smyslnost, ženskost a touhu po dosažení tajných snů. Inspirací pro vytvoření této vůně byla kniha Padesát odstínů šedi. Voní po bílých květinách, po růžích, pepři, cedru, ambře a benzionu. Vyjadřuje erotický sen ženy, její cestu k jádru svého bytí až k extázi.

Paco Rabanne – Olympéa Olympéa

je krásná, sebevědomá žena, které padají muži k nohám. Ráda přitahuje pozornost a provokuje pohledem. Dá­li se říct, že muž je hlavou a žena krkem, který hlavou hýbá, pak je přesně taková žena i Olympéa. Voní po pomeranči, jasmínu, zázvoru, vanilce, santalovém a kašmírovém dřevu a ambře.

Valentino – Donna

Krásná, elegantní vůně, která reprezentuje ženu, uvědomující si svoji vlastní hodnotu. Okolí dává jasně najevo, že je sama sebou, aniž by působila namyšleně. Růžová esence je smíchaná s bergamotem a kosatcem, což dodává vůni rafinovanost. Dále voní po vanilce, pačuli a kůži.

Paco Rabanne – Lady Milion

Žena nosící tento parfém miluje luxus, pozornost, muže. Ráda dostává to, co si zamane pouhým lusknutím prstů, je dominantní a smyslná. Voní po jasmínu, pomerančovém květu, gerdénii, pačuli, medu, neroli, citronu a malině.